Siirt 1 Şubesi

Delege Seçimi


Sendika Şubemizin 10/09/2014 tarih ve 64 nolu   Yönetim Kurulu Kararına göre; Delege Seçimi'ne aday olmak isteyen üyelerimizin 15-20 Eylül 2014 tarihleri arasında Sendika Şubemize şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Seçim bölgeleri ve seçim bölgelerine göre seçilecek delege sayıları, aşağıya çıkarılmıştır.


Bölge 1 
Atatürk İlkokulu 16
İl Milli Eğitim Müdürlüğü 63
İlkadım Anaokulu 1
Kız Teknik ve Meslek Lisesi 19
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 13
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 2
Siirt Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi 1
Siirt İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 1
Siirt Lisesi 11
Siirt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 27

Toplam oy kullanacak kişi 154
Bölgenin delege sayısı 12


Bölge 2 
14 Eylül Anadolu Lisesi 25
Aktaş İlkokulu 3
Alparslan İlkokulu 20
Alparslan Ortaokulu 5
Dadaşlar İlkokulu 14
Şehit Orgeneral Eşref Bitlis İlkokulu 13
Şehit Öğretmen İsmail Çelik Ortaokulu 1
Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Ortaokulu 8
Halide Edip Adıvar Anaokulu 2
Hilmi Yavuz Ortaokulu 12
İsmail Fakirullah İmam Hatip Lisesi 6
Mevlana İlkokulu 6
Molla Halil İmam Hatip Ortaokulu 7
Osman Demir İlkokulu 15
Siirt Anadolu Öğretmen Lisesi 6
Siirt Atlas Jet Mesleki Eğitim Merkezi 5
Şehit Öğretmen İsmail Çelik İlkokulu 2
Nene Hatun Ana Okulu 3
 

Toplam oy kullanacak kişi 153
Bölgenin delege sayısı 12


Bölge 3 
Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel İlkokulu 18
Halide Kutlualp Ortaokulu 13
Selami Değer Anadolu Lisesi 8
Siirt İbrahim Hakkı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 28
Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi 1
Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesi 20
Şehit Polis Hayrettin Şişman İlkokulu 12
Şehit Polis Hayrettin Şişman Ortaokulu 8
Ticaret Meslek Lisesi, Otelcilik ve Tur. Meslek Lisesi 15
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi 15
Atatürk Anadolu Lisesi 16
  
Toplam oy kullanacak kişi 154
Bölgenin delege sayısı 12


Bölge 4 
75.Yıl Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 3
75.Yıl İlkokulu 6
75.Yıl Ortaokulu 8
Abdülhakim Ayten Anadolu İmam Hatip Lisesi 14
Çevik Ersin Temel İlkokulu 13
Gazi Ortaokulu 1
Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu 16
Haşim Öztanık İlkokulu 15
İMKB Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 18
Merkez IMKB Yatılı Bölge Ortaokulu 15
Mustafa Çuhadar Anaokulu 2
Nurcan Olgaç Anaokulu 5
Siirt Türk Telekom Fen Lisesi 8
Şehit Zafer Kılıç Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi 1
Siirt Takasbank Güzel Sanatlar Lisesi 3
Siirt İmam Hatip Ortaokulu 7
Siirt Rehberlik ve Araştırma Merkezi 3
Siirt Vilayetler Hizmet Birliği Afacanlar Anaokulu 3
Siirt Türk Telekom Özel Eğitim İlkokulu 6
Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) 3
Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Ortaokulu 3
  
Toplam oy kullanacak kişi 153
Bölgenin delege sayısı 12


Bölge 5 
Cumhuriyet İlkokulu 4
Doluharman İlkokulu 6
Doluharman Ortaokulu 4
Ekmekçiler İlkokulu 1
Fatih İlkokulu 4
Fatih Ortaokulu 5
Gökçebağ İlkokulu 5
Gökçebağ Ortaokulu 3
Hürriyet İlkokulu 15
Hürriyet Ortaokulu 8
İhsan Süreyya Sırma Ortaokulu 21
İnkapı İlkokulu 2
Kazım Karabekir Ortaokulu 12
Kışlacık İlkokulu 1
Meydandere Şehit Selahattin Eşin İlkokulu 5
Meydandere Şehit Selahattin Eşin Ortaokulu 2
Milli Egemenlik Anadolu Lisesi 6
Sağırsu İlkokulu 4
Sağırsu Ortaokulu 1
Şehit Davut İlbaş İlkokulu 8
Şehit Davut İlbaş Ortaokulu 5
Şehit Er Naci Varola İlkokulu 3
Şehit Er Naci Varola Ortaokulu 3
Şirinler Anaokulu 1
18 Mart İlkokulu 8
18 Mart Ortaokulu 1
İbnisina İlkokulu 8
Siirt Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu 4
 
Toplam oy kullanacak kişi 150
Bölgenin delege sayısı 11


Bölge 6 
Mehmetcik İlkokulu 14
Siirt Bilim Sanat Merkezi 5
Sancaklar Ortaokulu 32
14 Eylül Ortaokulu 16
Gazi İlkokulu 11
Fevzi Çakmak İlkokulu 19
Fevzi Çakmak Ortaokulu 12
Orgeneral Salih Omurtak İlkokulu 7
80.Yıl İlkokulu 10
80.Yıl Ortaokulu 3
İnönü İlkokulu 12
İnönü Ortaokulu 4
Şehit Öğretmen Mehmet Kapusuz İlkokulu 4
Şehit Öğretmen Mehmet Kapusuz Ortaokulu 3

Toplam oy kullanacak kişi 152
Bölgenin delege sayısı 11